Jaunumi
Jēkabpils Lūši 2019/2020 gada Baltijas līgas sezonā izcīna Latvijas labākās (1. vieta) komandas nosaukumu un saņem ielūgumu uz Eiropas kausiem. 
Piektdiena, 21.Augusts 09:39 Jaunumi

Jēkabpils Lūši 2019/2020 gada Baltijas līgas sezonā izcīna Latvijas labākās (1. vieta) komandas nosaukumu un saņem ielūgumu uz Eiropas kausiem. 

Jēkabpils Lūši šogad, kad pilsētai aprit 350 gadi kopš dibināšanas, raksta kopā savu un pilsētas vēsturi. Pirmo reizi vēsturē piesakās - Eiropas kausiem volejbolā (CEV Volleyball Challenge Cup 2021 - Men).
Lūši nostājās vienā pozīcijā uz starta līnijas ar tādiem Eiropas pilsētu klubiem - smagsvariem, kā Itālijas Milānu, Francijas Kannām un Nanti, Portugāles Lisabonu, Turcijas Ankāru, Šveices Lozannu, Serbijas Belgradu, Čehijas Prāgu un cer šodien tikt salozēti (tiešraidē mūsu FB) ar kādu no šiem grandiem. Jēkabpils Lūšiem visu tā pastāvēšanas laiku ir tikai viens mērķis, rūpēties par saviem audzēkņiem, spēlētājiem un treneriem. Kur nu vēl labāks veids, kā tikt atrādītam kādam superklubam no TOP Eiropas līgām, lai dienās dotos leģionāru gaitās pateicoties startēšanai Eiropas kausos. Sīkāk šeit: https://www.cev.eu/Competition-Area/Competition.aspx?ID=1261&PID=2008

Paldies mūsu līdzjutējiem un atbalstītājiem:
Latvijas Volejbola FederācijaJēkabpilsJēkabpils sporta centrsJēkabpils sporta skolaSIA LC būveSporta PunktsSIA LatgranASTARTE-NAFTAOptibet Latvija, Jubergs Sia, Biznesa augstskola TurībaBūvfirma Jēkabpils PMK, AS Gaso, kafejnīca Ceļavējš, SIA Mikor, SIA Zemzarīši AB, Dion Sportlab, SIA Indāres, SIA AM Paletes, BB Forest, SIA Dižmežs, Aerify Recovery Technology PortugalDarbnīca AR woodworks.

Ieteikt: