Jaunumi
Jēkabpils Lūši/ Sporta skola basketbolisti uzvar izšķirošu spēli
Otradiena, 19.Aprīlis 19:50

Jēkabpils Lūši/ Sporta skola basketbolisti savu skatītāju priekšā uzvar izšķirošajā spēlē un iekļūst Reģionālās līgas pusfinālā!!! Sērijā ar 2-1 pieveikta BJBS Rīga/ Juniors komanda un cīņa par vēsturiskām medaļām var sākties! Pusfināla pretinieks tiks noskaidrots jau rīt spēlē starp Madonu ..

Lasīt vairāk..
Jēkabpils Lūši/ Sporta skolas basketbolisti Reģionālās līgas ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām panāk rezultātu 1-1
Sestdiena, 16.Aprīlis 16:36

Jēkabpils Lūši/ Sporta skolas basketbolisti Reģionālās līgas ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām panāk 1-1 pret BJBS Rīga/ Juniors un nodrošina izšķirošo spēli jau rīt Jēkabpilī, plkst 20.00 Jēkabpils Sporta hallē. Nākam un atbalstām, puišiem tas ir ļoti svarīgi, esam tikai soli..

Jēkabpils Lūši/ Ošukalns uzvar mājas spēlē RABU
Piektdiena, 8.Aprīlis 22:48

Jēkabpils Lūši/ Ošukalns uzvar mājas spēlē RABU ar rezultātu 3-2 un izlīdzina sēriju (1-1) Latvijas Telpu futbola virslīgas pusfinālā! Paldies līdzjutējiem par kuplo apmeklējumu un skaļo atbalstu, kopā mēs varam! Paldies mūsu draugiem par atbalstu: Jēkabpils novads, Jēkabpils sporta centrs, Jēkabpils Spor..

Jēkabpils Lūši - četrkārtējie Latvijas čempioni!
Sestdiena, 26.Marts 22:57

Jēkabpils Lūši - četrkārtējie Latvijas čempioni! Gribētu jau teikt, ka vērā ņemams notikums, ne tikai Jēkabpils novada sporta dzīvē, bet arī visas Latvijas sportā, jo paveikts tas visas četras reizes pēc kārtas! Vēl jau nepiemirsīsim sezonas sākumā iegūto Superkausu un sezonas vidū - Latvijas Kausu! Patīkami pār..