Jaunumi
SK “Jēkabpils Lūši” “Credit24” iekļūst Meistarlīgas pusfinālā, kur spēlēs ar “Saaremaa VK”
Sestdiena, 7.Marts 10:00 Notikumi

SK “Jēkabpils Lūši” “Credit24” iekļūst Meistarlīgas pusfinālā, kur spēlēs ar “Saaremaa VK”

Visas Latvijas klubu ceturtdaļfināla sērijas “Credit24” Meistarlīgā beidzās divās spēlēs. SK “Jēkabpils Lūši” arī otro reizi apspēlēja “Parnu VK”, iekļūstot finālčetriniekā.

“Credit24” Meistarlīgā SK “Jēkabpils Lūši” sestdien arī savā laukumā pieveica Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Avo Kēla vadīto “Parnu VK” ar Kristapu Plataču ierindā un iekļuva četru labāko līgas komandu skaitā, atkārtojot 2017./2018. gada sezonas panākumu. Jēkabpilieši, savu līdzjutēju vētraini atbalstīti, svinēja panākumu ar 3-1 (20:25, 25:14, 25:21, 25:23). Sērijā līdz divām uzvarām tika svinēta uzvara ar 2-0.

“Lūšiem” 16 punktus savāca Rihards Puķītis, 15 punktus – Ēriks Voroņko, 12 punktus – Vladislavs Blumbergs, kurš četrreiz rezultatīvi bloķēja pretinieku uzbrukumus, un 11 punktus – Zigurds Adamovičs, kuram seši punkti blokā. Viesiem par rezultatīvāko kļuva Latvijas izlases kandidāts Platačs, kurš guva 18 punktus.

“Varbūt sākumā bija neliels satraukums savu skatītāju priekšā. Tomēr tā bija viena no atbildīgākajām spēlēm sezonā ar lielām cerībām uz labu iznākumu. Bija daudz kļūdu servēs, kas varbūt bija šī satraukuma sekas,” pēc mača cīņu komentēja līgas pamatturnīra pēdējo divu riņķu labākais bloķētājs Zigurds Adamovičs. “Bija daudz garu izspēļu, kurās pārsvarā uzvarējām mēs. Brīžiem labi nospēlējām blokā, kas palīdzēja pacelt bumbas aizsardzībā un iesist svarīgas bumbas.”

Optimismu pirms ceturtdaļfināla spēlēm vairoja fakts, ka šogad ar Pērnavas vienību bija spēlēts salīdzinoši labi. Tabulā abas komandas bija blakus. “Līdzvērtīga komanda,” saka Zigurds. “Viņiem gan bija divi traumētie spēlētāji, kas pirmajā mačā lika cēlājam spēlēt par “pusīti”, tomēr Jēkabpilī jau pamatsastāvs bija atpakaļ ierindā.”

Jēkabpils klubs ar Adamoviču un Vladislavu Blumbergu savās rindās blokā kļuvis par biedu jebkurai līgas komandai. Arī šoreiz abi volejbolisti kopā blokā savāca 10 punktus.

“Tā ir sanācis, ka pēdējā laikā mums abiem labi veicas,” ciparus statistikas ailītē skaidro Adamovičs. “Domāju, ka rezultatīvo bloku skaits palielinās ar iegūto pieredzi. Tagad labāk jūtam, ko darīs pretinieku cēlājs, un labāk izvēlamies vietu blokam.”

Abi “lūšu” bloķētāji iepriekšējā vasarā bija arī Latvijas izlases sastāvā Eiropas Zelta līgas turnīrā. “Ja sauks, noteikti spēlēšu izlasē arī šogad,” jūtams, ka citus variantus volejbolists nemaz neizskata. “Ja veselība atļaus, trenēšos, braukšu un spēlēšu. Šobrīd jūtos labi. Ja nu vienīgi nogurums uz sezonas beigām sāk uzkrāties.”

Ieteikt: