Jaunumi
Jēkabpils Lūši prezentē jaunās formas
Ceturtdiena, 1.Oktobris 11:44

Jēkabpils Lūši prezentē jaunās formas

Katru sezonu Jēkabpils Lūši sāk ar kādu mērķi un arī šī sezona nav izņēmums. Šī sezona noteikti būs par godu mūsu pilsētai, jo Jēkabpils ir un būs mūsu pilsēta!!!! Un īsi pirms sezonas sākuma Jēkabpils Lūšu volejbola komanda prezentē savas jaunās formas, kuras tapušas par godu Jēkabpils pilsētas 350 gadu jubilejai.
Kā arī novēlām visām pilsētas komandām, klubiem un sportistiem veselību, izturību un čempioniem bagātu, veiksmīgu šo jauno sezonu - Jēkabpils 350 gades zīmē!!!

Un mēs noteikti nespētu šo sezonu sākt, bez mūsu finansiālajiem atbalstītājiem:
Jēkabpils, Jēkabpils sporta centrs, Jēkabpils Sporta skola, SIA LC būveSporta PunktsSIA LatgranOptibet Latvija, Jubergs Sia, Biznesa augstskola TurībaBūvfirma Jēkabpils PMK, AS Gaso, kafejnīca Ceļavējš, SIA Mikor, SIA Zemzarīši AB, Dion Sportlab, SIA AM Paletes, BB Forest, SIA Dižmežs.

Paldies Jums par atbalstu, kopā mēs esam spēks!

Ieteikt: